top of page

Ref - אודות

הסיפור שלנו בקצרה

ריפ הוקמה לראשונה בשנת 2019 בשם מאור פיטנס והתעסקה בשנותיה הראשונות בעיקר בליווי תהליכים משני חיים אישיים וקבוצתיים אימוני כושר אישיים וליווים שונים בתחום הכושר והבריאות - ושונתה בשנת 2021 ל-ריפ ,  ריפ יצאה לאור בתקופת הקורונה בצורה מובהקת תחת שמה החדש על מנת לעזור לקהל הישראלי שמעוניין לשמור על כושר והבריאות, אחד המניעים ליוזמה ולהקמה - קמה החברה מתוך רצון אמיתי למצוא פיתרון יעיל על מנת להקל על הצרכן הישראלי במאות ואלפי שקלים שהוציא וממשיך להוציא על ציוד כושר ומקום רב שהציוד תופס בבית ופשוט מונח ללא שימוש וצובר אבק.

 מאות אלפי לקוחות שנהרו בעיקר בתקופת הקורונה לקנות ציוד ופשוט נתקעו איתו כך שמאחסנים אותו במחסן ובמקלטים בגלל שאין חדר או מקום אחר , ובמקרים שיש להם מזל מוכרים את הציוד היקר כיד שנייה בכל מיני דרכים למניהם ובמחירי הפסד ,האחרים פשוט זורקים את הציוד.

 

 הפתרון שאנחנו מציעים הינו הראשון שקיים בארץ ובמחיר הכי משתלם שקיים בשוק! והכי חשוב נוחות וגמישות שתאפשר לכם לשמור על כושר והבריאות לא משנה מהי התקופה! ולא משנה איפה!

 הפתרון הינו השכרת ציוד כושר בעלות חודשית!

לא צריך להיתקע עם המכשירים והציוד ובטח שלא ישמשו בתור מתלה בגדים כמו אופני ספינינג שלא בשימוש או הליכון שמקופל במחסן או משקולות שנמצאות מתחת למיטה כבר כמה שנים.

עלות ההשכרה החודשי החל מ 2 ש"ח בחודש!! וזו לא טעות הקלדה!

 השירות מתאים למתאמנים שרוצים לסגל הרגלים טובים ובריאים בלי להוציא אלפי שקלים השירות מתאים גם למאמנים ובעלי סטודיו וחדרי כושר שרוצים לשים רגל ימין בעולם הכושר והבריאות לסטודיויים קטנים או גדולים ואף להיות רווחים כבר מהחודשים הראשונים.

סיימתם עם הציוד? פשוט וקל מסרו אותו חזרה אלינו וכך תאפשרו לאנשים נוספים לחוות חווית אימון עם ציוד כושר מקצועי ואיכותי בלי לקרוע את הכיס וכמובן תוכלו לעזור לעצמכם וגם לאחרים לשמור על הכושר והבריאות.

כפוף לתקנון ובהתאם למסלול.

שירות נוסף ומוכר הינו מכירת ציוד כושר חדש במחיר משתלם.

 חשוב לציין שהציוד שמושכר הינו מסומן אצלנו ולא נמכר כציוד חדש כך שניתן לזהות אם הציוד מושכר או חדש. וכך שתהיו בטוחים שאתם מקבלים ציוד חדש ואיכותי.

הערכים שמובילים את הארגון שלנו

earth-g254f4e294_1920.png

איכות הסביבה

00003.png

שאפתנות

QG002.png

איכות 

L0011.png

השראה ומוטיבציה

gear-gd952742c2_1280.png

שיטתיות

target-g02856701a_1280.png

הצבת וחיסול מטרות

GYM001.png

כושר

PPP001.png

התפתחות

HH001.png

בריאות

הראשונים בישראל

cup-g4f925172d_1920.png

איכות הסביבה - ייצור חד"פ ושימוש חוזר בציוד הכושר המושכר – בעקבות שימוש חוזר בציוד יש הפחתה משמעותית בשימוש של מכונות הייצור ובהובלות מזהמות כגון הובלות ימיות והובלות אוויריות, יתרה מכך ההובלות שנעשות בארגון בארץ לבית הלקוחות ואו למתחמם הינו 8 פעמים בחודש בצורה מרוכזת וכך נמנעים מזיהום אוויר

איכות - נעשים מאמצים בכדי לאפשר ללקוחות לקבל את חווית השירות הטובה ביותר מבחינת איכות השיחה בכל פלטפרומה שהארגון מפעיל. | איכות חווית הגלישה והלמידה – חוווית הגלישה עברה מספר שדרוגים ועדיין בשדרוגים מתמידים על מנת לאפשר ללקוחות מגוון רחב של אופציות ואפשרויות – בנוסף קיימות אפשרויות למידה מקצעויות על ידי איש מקצוע מוסמך כגון מאמרים רלוונטים לתחום הכושר/תוכניות אימון מותאמות ובנוסף גם מעקבי אימון ומעקבי התקדמות אישיים שיהיו פתוחים לקהל הרחב.

שיטתיות - הקמנו וייצרנו מנגנונים הפועלים בצורה שיטתית על מנת לספק את הטוב ביותר לקהל לקוחותינו וליצירת חווית אימון אידאלית ללקוח ולמשתמשים בפלטפרומה שלנו ,חווית גלישה נעימה בכל הפלטפרומות בהן הארגון פועל בנוסף מנגנונים פעילים לחוויות לקוח טובה המתייעלת בעזרת תבניות עבודה ברורות פנימיות.

כושר - מתחילת הקמת הארגון פעלנו ונמשיך לפעול על מנת לעזור לאנשים רבים ככל האפשר לשמור ולעלות את הכושר הגופני בעזרת התאמה של כלים ושירותים מותאמים

בריאות - בחרנו לפעול וליצור שינוי על מנת לשמור ולעלות את הבריאות בעזרת כושר גופני ציוד כושר תוכן מקצועי הדרכות פנימיות וחיצוניות ולמידה מתמדת

 

שאפתנות – אנו מאמינים גדולים בשאיפות גדולות ומאמינים שהכל אפשרי, אם זאת על מנת להגשים את המטרה הגדולה והשאיפה הגדולה יש ליצור מטרות קטנות לנתח ולהתמיד עד להגעה לתוצאה ולהמשיך משם גבוה יותר

השראה ומוטיבציה – הדרך שבה אנחנו בחרנו לעבוד ולקדם את לקחותינו בנוסף הוא בעזרת השראה ומוטיבציה על ידי סיפורי הצלחה של מתאמנים שעבור והצליחו לעבור תהליך חיובי ואיכותי , בקרוב יהיו קיימים גם תכנים מוטיבציוניים קטעי מוטיבציה סרטוני מוטיבציה, כיום קיימים פלייסטים בספוטיפיי של מוזיקה לאימונים חינמית על מנת לעלות את ההשראה ומוטיבציה האישית וליצור שינוי

 

הצבת מטרות וחיסול מטרות -  אין כמו להציב מטרה ולהשיג אותה! ואנחנו כאן בשביל לעזור לכם כדי שזה יקרה - בקרוב תינתן גישה פתוחה לקישור להצבת מטרות והדרכות על הצבת מטרות ראליות על ידי פורמט מוכן – כיום כבר קיימת אפשרות מעקב על ידי המשתמש על מנת להגיע למטרה וליצור מטרות גדולות חדשות ברגע שהמטרה הושגה – כגון מספר אימונים בשבוע/ירידה או עלייה במשקל/ עליית מסת שריר/בריאות/חיטוב ועיצוב מספר חזרות/סטים וסוגי תרגילים וכד'

התפתחות –התפתחות יכולה לבוא בכל כך הרבה מובנים ולכן אנו נעשה מאמץ ככל האפשר כדי לעזור לכם להשתפר מבחינה אישית גופנית מנטאלית לימודית והשכלתית על ידי שילוב כל הערכים יחד.

הראשונים בישראל - אנו שמחים להיות הראשונים בישראל שמציעים את שירותי ההשכרה לקהל הפתוח וקהל המאמנים נמשיך לשפר ולהתייעל על מנת ליצור איכות חיים ואורח חיים בריא וטוב יותר לאנשים ככל האפשר.

החזון שלנו ליצור איכות החיים ואורח חיים בריא וטוב יותר לאנשים ככל האפשר

bottom of page