top of page

תקנון כרטיסי ביקור דיגטאלי למאמני כושר

הסכם כתוב בין הצדדים

הואיל Ref הינו הבעלים החוקיים של האתר הנ"ל, שיקרא להלן נותן השירות.

והואיל הנ"ל מעוניינ/ת להשכיר את השירות מהסוג אותו מספק נותן השירות (שי/תקרא להלן
מקבל השירות).

השירות

השירות אותו מקבל השירות מקבל הינו פרסום באתר על ידי כרטיס ביקור דיגטאלי באתר www.rentefitness.com בקטגוריית פינת מאמנים לתקופת זמן של 12 חודשים סה"כ ויתחדש באופן אוטומטי.
השירות נכון לתאריך 14.1.2022 אינו כרוך בתשלום ועלול להשתנות, וזאת מבלי לגרוע מהסכם זה , כאמור תשלום חודשי למקבל השירות לא ישתנה או יהיה כל עוד הסכם זה בתוקף.

גילוי נאות

החברה אינה תשא באחריות לכל נזק ישיר או עקיף שיגרם אם יגרם למקבל השירות כתוצאה מהשירות הנ"ל או משירות אחר.
החברה אינה לוקחת על עצמה אחריות במקרה של ספאם או הטרדה או וירוסים מסוג כלשהו או אובדן כספי אובדן תעסוקתי או נזק חומרי לרכוש או בריאותי כזה או אחר למקבל השירות או צד שלישי ומקבל השירות יישא במלואו האחריות - בנוסף - החברה אינה אחראית על כמות או אופי הפניות או תוכן הפניות אשר יתקבלו מגורמי צד שלישי בפלטפרומות השונות ומקבל השירות פוטר בזאת מכל טענה תביעה או אחריות את החברה - ומקבל השירות יישא במלואו האחריות הנ"ל.
החברה תעשה מאמצים סבירים בהתאם ליכולתה כדי למנוע דליפות מידע ושימוש לרעה במידע אישי אשר משותף בהסכם זה אך אינה אחראית על כל שימוש שכזה ואינה אחראית במידה והמידע הגיע בדרך ישירה או עקיפה לגורמי צד שלישי כגון הפרטים ששיתף בהסכם זה וכן קישרויו או מספר הטלפון שמסר.
החברה ממליצה למקבל השירות לשים לב לתוכן חשוד אשר מתקבל דרך הפלטפורמות השונות כגון שיחות או הודעות מספרי טלפון חשודים או תוכן חשוד כגון קישורים או תוכן או מדיה לא מורשת.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לערוך או לשנות ולמחוק או להוסיף את חלק מהתוכן או כולו ממה שמילא וביקש מקבל השירות בהסכם זה או בנפרד ולמקבל השירות לא תהיה כל דרישה או טענה בגין כך.

החברה רשאית לגבות דמי ביטול במקרה של ביטול מצד מקבל השירות לפני תום המסלול ועלול לגרור לחיוב של החל מ 250 ש"ח חד"פ ועד 500 ש"ח עלות עבודה מבלי לגרוע מהתשלום שכבר שולם או ישולם מהתשלום של אותו חודש - לאחר הביטול החיוב החודשי יבוטל - במידה והמסלול בתקופת נסיון או ללא עלות לא יחוייב כלל.

החברה תעשה מאמצים סבירים שביכולתה לעשות ולגרום לפעילות תקינה של האתר והקישורים בו כאמור גם השירות אותו מקבל השירות מקבל - אם זאת במידה ויתכנו אם יתכנו שיבושים או תקלות או סגירה זמנית או לאלתר של האתר או חלק ממנו מקבל השירות פוטר בזאת את החברה מכל תביעה טענה או דרישה לנזק שיגרם אם יגרם או נגרם כתוצאה מכך.
אין החברה אחראית במידה ומקבל השירות איבד לקוחות או ספג הפסד כספי או אחר כתוצאה מהשירות שקיבל בצורה ישירה או עקיפה.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל בכל עת את השירות אותו מקבל השירות מקבל מכל סיבה שמוצאת לנכון בפרט על זלזול גניבה אי תשלום או כל סיבה אחרת שהחברה מוצאת לנכון ולמקבל השירות לא תהיה כל דרישה טענה או תביעה בגין החלטה זו או אחרת.
מקבל השירות מודע לכך שאסור לו להשתמש באתר לרעה ולצורכי גניבה או התחזות או פגיעה באדם אחר במכוון.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל או לסגור בכל עת את האתר מבלי לזכות את מקבל השירות בסכום שכבר שולם אם זאת הסכום שאמור לשלם יבוטל כולו ולא יחוייב בחיוביים הצפויים בחודשים שלאחר מכן ולא יחוייב בגין דמי ביטול.

החברה שומרת לעצמה את הזכות למזג או להעביר באופן חלקי או מלא את בעלות האתר ואת פרטיה כולל כל המידע הנחוץ לשיקול דעתה לחברה אחרת או אדם אחר מבלי חובה לעדכן את מקבלי השירות בגין כך.

המחיר אותו משלם מקבל השירות לא ישתנה כל עוד הסכם זה בתוקף - מחיריה של החברה צפויים להשתנות אם זאת מבלי לגרוע מהסכם זה - כאמור- אם המחיר יהיה נמוך או גבוה יותר או יתקיים מבצע כזה או אחר מסוג כלשהו אין מקבל השירות זכאי לאותם מחירים גבוהים או נמוכים כאחד או למבצע כזה או אחר אלא אם כן צויין אחרת ומקבל השירות יהיה כפוף להסכם זה ומקבל השירות פוטר בזאת את החברה מכל טענה או דרישה או תביעה.

מקבל השירות יקבל התראה /עדכון לגבי שינויים הקשורים לעליית או ירידת מחירים או כל דבר אחר שהחברה מוצאת לנכון לשתף במייל או בדרך אחרת שהחברה מוצאת לנכון - גם אם ראה מקבל השירות או לא ראה את העדכון מקבל על עצמו באופן אוטומטי את השינויים שבחרה החברה ומתחייב לעמוד בהם.

מקבל השירות ישתמש בפרטיו האישיים בלבד ומצהיר בזאת שכל הפרטים שמסר הינם נכונים ושלו.

מקבל השירות יקבל קישור שבו יוכל לפרסם ולשתף את הכרטיס שלו בפלטפורמות השונות עם כל הפרטים שמסר לשימוש מסחרי ולהשתמש אך ורק בקישור שלו.

מקבל השירות יוכל לעדכן את המידע בכרטיס הביקור בתיאום מראש עם Ref ובהסכמה עם Ref במידה ויצטרך אם יצטרך פעם בחצי שנה ללא עלות מעבר לכך כל שינוי במידע נוסף החל מהשני כרוך בתשלום של 100 ש"ח - אך אינו לבקש או לדרוש לשנות את התבנית או את עיצוב שנמצא וקיים בכרטיס הביקור.

החברה רשאית לעדכן מחירים מעת לעת  - מקבל השירות אשר נמצא בתקופת ניסיון או במסלול ללא עלות יהיה כפוף גם הוא לסעיף הנ"ל ויחוייב לשלם סכום החל מהחודש העוקב לו גם אם ההסכם לא הסתיים היות ואינו לקוח משלם במידה ולא ישלם השירות יופסק ללא עלות ביטול - ולא יהיה לו טענה או תביעה בגין כך.

מקבל השירות יוכל להחשף בפני קהל אשר מגיע בצורה אורגנית או ממומנת בהתאם להחלטתה של החברה.

מקבל השירות מודע כי אינו יוכל לקבוע או לבחור היכן ימוקם כרטיס הביקור שלו יופיע בקטגוריה עם שאר מקבלי השירות.

שמחים שאתם חלק מהקהילה שלנו!

הצטרפו לקהילת המאמנים שלנו ותהנו מאפשרות לכרטיס ביקור דיגטאלי

לפרטים לחצו כאן!

מוזמנים לעקוב אחרינו גם ברשתות החברתיות!

  • Whatsapp
  • Facebook
  • Instagram
bottom of page